Bodrum - La Brezza Bodrum Butik Otel - La Brezza Bodrum Butik Otel | Akyarlar Otel – Bodrum

Bodrum

Bodrum

1396648966_bodrum-turkbuku.jpgBodrum küçük oteller ve bodrum butik oteller kategorsinde yer alan La Brezza Suite & Hotel kişiye özel butik hizmet anlayışını bodrum yarım adasında en iyi sunan oteldir.La Brezza Bodrum TripAdvisor da en iyi aile oteli, en iyi sahil oteli ve Akyarlar otelleri kategorilerinde 1. sırada yer alırken, 2014′te Türkiye’nin en iyi 11. küçük oteli ödülüne de layık görülmüştür.

Bodrum da hizmet veren herşey dahil otellere ve tatil köylerine nazaran günümüz turizminde ağırlıklı olarak tercih edilen oteller; oda kahvaltı oteller, butik oteller ve küçük oteller dir. Küçük ve butik oteller kargaşadan uzak kişiye özel hizmet veren, samimi, aitlik hissi veren işletmelerdir.Küçük oteller ve butik oteller 5 yıldızlı oteller kalitesinde dizayn edilen fakat reçellerini köyden Ayşe teyzeye yaptıran, zeytinlerini kendi bağlarından toplayan, misafirlerini sabun kokan çarşaflarda yatıran, nevi şahsına münhasır işletmelerdir.

La Brezza Bodrum gibi küçük oteller de size oda numaranızla değil isminizle hitap edilir, tercih ettiğiniz gazete sabah kahvaltınızda sofranızda sizi bekler,tesiste konaklayan diğer misafirlerle adeta komşuluk ilişkisi kurarsınız ve dönerken sadece aklınız Bodrum tatilinde kalmaz, kalbinizde Bodrumdaki bu küçük ve butik oteller de kalır.

Doğaya hayran olanlar, yeme içme aşıkları, deniz meraklıları, geçmiş dönemlere ait kalıntı hastaları yani tarih aşıkları, La Brezza Bodrum butik otel misafirlerini bekliyor. Doğal güzelliklerinin yanı sıra eğlence hayatı ve muhteşem havası ile otelimizde yapacağınız tatili unutamayaçaksınız.

Bodrum Kalesi, yan yana dizilmiş beyaz evler, denize inmenizi sağlaya dar ve uzun sokaklar ile yarımada üzerinde kurulu olan Bodrum meşhur bir tatil yöresidir. La Brezza Bodrum butik otel belirgin benzer bir tarz göstermez. Bütün butik otellerden farklı mimari karaktere sahiptir.

Dünyanın bir önceki 7 harikasından biri olan Mozole, Bodrum Kalesi ve Antik Tiyatro bu uzun soluklu tarihin miraslarıdır Bodrum’a. Sadece bunlardan ibaret değildir tarihi kalıntılar: Myndos Kapısı ve Roma Devri Mezarları, Roma Villası, Osmanlı Tersanesi, Boz Kale, Mustafa Paşa Camisi, Tepecik Camisi, Adliye Camisi, Kale Hamamı, Hacı Molla Hanı, Bodrum Gümbetleri, Bodrum Yel Değirmenleri, Türk sivil mimarisi örneklerinden bembeyaz Bodrum evleri ve birbirinden güzel Bodrum butik otelleri.