Akyarlar Plajı - La Brezza Bodrum Butik Otel - La Brezza Bodrum Butik Otel | Akyarlar Otel – Bodrum

Akyarlar Plajı

Eski bir Rum Köyü olan AKYARLAR eski adıyla Kefaluka Akdeniz ve Ege rüzgarlarının öpüşme noktası anlamına gelir. Bu güzel koy BODRUM‘un hatta Türkiye‘nin pırıl pırıl denizine, incecik kumlu nefis kumsalına sahip bir koydur. AKYARLAR halkı eskiden süngercilik ve balıkçılıkla geçiniyormuş. Balıkçılık kültürü hala devam etmekte zira balık inanılmaz bol bu bölgede, yüzerken size balıklar eşlik edebilir. Bu keyfi tatmak isterseniz yolunuz mutlaka bu güzel ve bozulmamış sevimli köye düşmeli….

Rüzgar sörfü meraklıları için ise AKYARLAR günün her saatinde eksik olmayan o ılık rüzgarıyla ideal bir bölge haline geliyor. Akyarlar dan başınızı kaldırıp baktığınız kıyının karşı tarafı ise Yunanistan’ın Kos adası yani eski adıyla İstanköy. Kos’un Türkiye’ye en yakın olduğu bölge Akyarlardır. Ayrıca, FORBES DERGİSİ AKYARLAR’ı dünyanın en lüks kumsalları arasında gösterdi. Günümüz de AKYARLAR turizm ile ön plana çıkmaktadır. Kaliteli otelleri, enfes restaurantları ile misafirlerini beklemektedir….

Akyarlar Tatil

Uzun bir çalışma döneminden geçenler için, huzurlu bir yaz tatili arayanlara Akyarlar Tatili, Bodrum’da Tatil çok iyi gelecektir. Bodrum ve Akyarlar Tatili yetişkinler ve balayı çiftleri için olduğu kadar gençler ve su sporlarına ilgilsi olan herkes için de çok eğlencelidir. Rüzgar sörfü, Dalga sörfü, Jetski vb. Su sporları için bir çok imkan bulunmaktadır.

Sadece su sporları değil, trekking, fotoğraf gezileri, gece eğlence mekanları, kaliteli restoranlar, sinemalar, barlar, marinalar, alışveriş merkezleri gibi bir çok alternatif olanak Bodrum’da sizinle buluşmaktadır. Bodrum’da tatilinizi Akyarlar ve Karaincir’de geçirirseniz denize bodrumun en güzel koylarında girmiş olursunuz.